Podsumowanie gali finałowej „Daj się Poznać”

DSC_1421

Konkurs „Daj się Poznać” dobiegł końca. W sobotę odbyła się gala finałowa, która miała miejsce w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć 😉 Niestety nie udało mi się dostać do ścisłego finału, ale znalazłem się w finałowej siedemdziesiątce osób, co jest dla mnie i tak dużym sukcesem.

DSC_1422

Co do samej organizacji eventu, było super. Pomimo początkowych kilku minutowych zmagań z projektorem, obyło się bez problemów. Podczas całej gali mieliśmy okazję zobaczyć aż 18 prezentacji! Dwie z nich były przedstawione przez sponsorów mBank (Piotr Snapp) i SoftwareHut (Kamil Mijacz) i nie był to jakiś marketingowy bełkot tylko bardzo dobre prezentacje techniczne. Pozostałe prezentacje należały do uczestników DSP. Nie spodziewałem się, że wyjdzie to im tak dobrze, chyba większość osób miała już znaczny experience w występowaniu na scenie, bo wyszło naprawdę super.

DSC_1423

Dzięki firmie Microsoft nie byliśmy głodni, w przerwie na lunch mogliśmy zajdać się pizzą popijając coca-colą 🙂 Podziękowania należą się również firmie mBank, która dla każdego uczestnika gali zafundowała prezent w postaci gogli VR – Google Cardboard.
Po zakończeniu prezentacji udaliśmy się do Beerokracji na afterParty, fajnie że aż tyle osób się zjawiło.

IMG_20160618_200959

Dzięki wszystkim za miłe spędzienie czasu przy piwku 😉

Podsumowując, było bardzo fajnie. Dzięki wydarzeniu, a szczególnie afterparty, mogliśmy się wszyscy poznać i pogadać na luzie. Nie mogę się doczekać kolejnego eventu, gdzie będziemy mogli się spotkac ponownie. Tymczasem follow me on twitter: @qbasko, be in touch :]

Niech DEV moc będzie z wami!

IMG_20160618_211352